Mercator w Poznaniu wzbogacił się o kolejnego najemcę

Advatech Sp. z o.o. wynajęła około 400 metrów kwadratowych w poznańskim budynku biurowym Mercator, który jest częścią kompleksu o powierzchni ponad 10 000 mkw. powierzchni użytkowej. Najemcy w poszukiwaniu lokalizacji i negocjowaniu umowy doradzała firma doradcza Litwiniuk Property Sp. z o.o.

biurowiec-mercator-poznan

Nowy najemca biurowca Mercator to integrator rozwiązań informatycznych, który koncentruje się na na kompleksowych rozwiązaniach takich jak systemy przetwarzania i archiwizacji danych, systemy bezpieczeństwa informacji, systemy pracy grupowej i zarządzania informacją, budowa i obsługa infrastruktury informatycznej. W poznańskim budynku firma wynajęła około 400 mkw. powierzchni biurowej.

W 2016 roku ilość pustostanów powierzchni biurowych klasy A w Poznaniu,  w porównaniu z 2015 rokiem, nadal systematycznie maleje. Średnie stawki czynszu najmu za powierzchnie biurowe klasy A w Poznaniu, utrzymują się na stałym i podobnym poziomie jak w 2015 roku i obecnie wynoszą ok. 11,5 – 15,0 Euro/m2.

Mercator to 4-kondygnacyjny biurowiec oferujący powierzchnię biurową oraz usługową. Najemcy obiektu mogą korzystać z parkingu samochodowego na 500 miejsc.

Zobacz także....