Eqlibrium w Warszawie prawie gotowy i skomercjalizowany

Najnowszy biurowiec Eqlibrium, który należy do Grypy Waryński, został już skomercjalizowany w 100 proc. Budynek znajduje się przy skrzyżowaniu ulic Jana Kazimierza i Ordona na warszawskiej Woli.

 

biurowiec-Eqlibrium-warszawa

W ostatnim czasie podpisana została umowa najmu z firmą PGNiG Obrót Detaliczny, która wynajmując 73 proc. dostępnej powierzchni, czyli ponad 7 000 metrów kwadratowych, stała się największym najemcą biurowca. Wśród pozostałych firm, które zdecydowały się ulokować swoje biuro w Eqlibrium są m.in. SGS Polska (1,3 tys. mkw.),  Krimarg (316 mkw.) oraz spółki OptiBuy (346 mkw.). W biurowcu znajdą się również biura samego dewelopera, który zajmie 567 mkw. na najwyższym piętrze gmachu.

Równolegle trwa komercjalizacja części handlowo-usługowej, znajdującej się na parterze biurowca. Do tej pory podpisano umowę najmu z siecią siłowni Fitness 24 Seven, która zajmie 567 mkw.

Eqlibrium to nowoczesny budynek biurowy składający się z dwóch połączonych brył: jedenasto- i sześciokondygnacyjnej. Biurowiec oferuje łącznie około 9 550 mkw. powierzchni biurowej i 870 mkw. powierzchni handlowo-usługowej. Pod budynkiem mieści się 2-poziomowy parking samochodowy na 113 stanowisk.

Do końca grudnia br., inwestor planuje otrzymać prawomocne pozwolenie na użytkowanie biurowca. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Budimex.

Zobacz także....