Mentor Graphics w katowickim biurowcu Silesia Star B

Producent oprogramowania do projektowania i sprzętu elektronicznego wynajął biura w katowickim kompleksie biurowym Silesia Star. Firma Mentor Graphics Corporation otworzy w tym mieście swoje największe centrum badawczo-rozwojowe w Europie.

biurowiec-silesia-star-katowice

Firma Mentor Graphics Corporation, jako światowy lider w dostarczaniu rozwiązań do projektowania sprzętu i oprogramowania elektronicznego, wynajęła 4 417 metrów kwadratowych w budynku biurowym Silesia Star B. W największym centrum badawczo-rozwojowym, zatrudnionych zostanie ponad 200 osób. W negocjacjach umowy najmu producenta oprogramowania reprezentowała firma Cushman & Wakefield.

Silesia Star B to nowoczesny budynek biurowy w standardzie klasy A, który został oddany do użytku w sierpniu bieżącego roku. Inwestycja należąca do LC Corp, znajduje się na działce przy ulicy Uniwersyteckiej 18 w Katowicach. 8-kondygnacyjny biurowiec oferuje 12 500 mkw. powierzchni biurowej. Na parterze obiektu znajdują się lokale handlowo-usługowe, a pod budynkiem mieści się hala garażowa na 250 miejsc.

 

Zobacz także....