Ceneo wynajmuje biura w Business Garden we Wrocławiu

Nowym najemcą wrocławskiego kompleksu biurowego Business Garden została firma z sektora e-commerce – Ceneo. Inwestycja należy do spółki Vastint Poland, która właśnie oddała do użytku pierwszy etap kompleksu przy ulicy Legnickiej.

business-garden-wroclaw

Firma Ceneo wynajął 2 200 metrów kwadratowych powierzchni biurowej, którą zajmie w marcu przyszłego roku. W transakcji najmu najemcę reprezentowała agencja doradcza Savills.

Jak informuje inwestor projektu Business Garden Wrocław, umowę najmu podpisała również firma z branży IT, która wynajęła powierzchnię 1000 mkw., oraz poufny klient z biurami o powierzchni 6000 mkw. Wkrótce mamy poznać kolejnych najemców kompleksu.

Business Garden Wrocław realizowany jest przy ulicy Legnickiej, obok centrum handlowego Magnolia. Inwestycja, która powstaje na działce o powierzchni siedmiu hektarów, składała się będzie z dziewięciu budynków o charakterze biurowo-usługowym. W listopadzie br., inwestor zakończył realizację pierwszego etapu inwestycji, w których powstały trzy biurowce oraz pawilon restauracyjny. Ta część kompleksu ma prawie 37 000 mkw., z planowanych 110 000 mkw. 

Inwestycja została poddana procedurze certyfikacji LEED Platinum.

Zobacz także....