Orange Polska sprzedaje nieruchomości w centrum Lublina

Orange Polska wystawia na sprzedaż budynki biurowe w Lublinie o łącznej powierzchni wynoszącej ponad 23 000 metrów kwadratowych. Jest to najwyższy w tym mieście kompleks biurowy. Obiekty oferowane są w formule najmu zwrotnego.

Zdjecia obiektow projektu Orange NieruchomosciLublin ul. Chodzki 10AWarszawa 2015/07/20Fot: Bernard BialoruckiSession info | Kontakt w/s sesji: Bernard Bialoruckitel. +48-609-458521bernard@artmediafactory.plhttp://bialorucki.com/

Na sprzedaż wystawione zostały dwa biurowce, zabudowania techniczne oraz duża działka inwestycyjna. W kompleksie obecnie funkcjonuje regionalne Miasteczko Orange, w budynkach znajdują się pomieszczenia biurowe o wysokim standardzie technicznym, z dużym udziałem open-space. Pod obiektami znajduje się parking samochodowy, który razem z zewnętrznymi miejscami postojowymi daje łącznie możliwość zaparkowania dla około 500 pojazdów.

Biurowce spółki Orange Polska znajdują się przy ulicy W. Chodźki, a ich cena wynosi 75 mln zł. Właściciel planuje utrzymanie działalności struktur zlokalizowanych w Lublinie, dlatego liczy na owocną i długoterminową współpracę z nowym inwestorem. Po sprzedaży zajmowane dotychczas powierzchnie zostaną  wynajęte przez Orange Polska na podstawie umowy najmu. Przepływy z czynszu w pierwszym  roku wyniosą ponad 6 mln zł.

Na sąsiadujących z obiektami gruntach, które wchodzą w skład nieruchomości, wybudowane może być w przyszłości np. osiedle mieszkalne. Obecnie trwają prace nad zmianą planu miejscowego zagospodarowania, które doprowadzić by mogły do zwiększenia intensywności zabudowy i liczby kondygnacji wraz ze zmianą przeznaczenia.

Zobacz także....